Hodinky Manero Central Counter: sledování vteřin na kterých záleží.

Carl F. Bucherer Manero Central Counter jsou nové sportovní hodinky, které jsou navrženy speciálně pro lidi s aktivním životem: cestovatele, venkovní nadšence a současné městské dobrodruhy. Jsou dostupné v několika odstínech zelené barvy a kromě obvyklé vteřinové ručičky jsou vybaveny také dalším centrálním minutovým počítadlem chronografu, což je činí obzvláště atraktivními.

Společnost Carl F. Bucherer vytvořila nové sportovní hodinky, které bujně oslavují jejich tradiční chronografy. Hodinky Manero Central Counter s novým přesvědčivým barevným provedením byly vytvořeny jako doplněk k aktivnímu outdoorovému životnímu stylu. Vyznačují se některými symbolickými znaky na číselníku, které zdůrazňují důležitost každé sekundy, ať už na sportovišti, nebo v našem vlastním rušném životě.

Hodinky Carl F. Bucherer Manero Central Counter přední pohled

Kreativní chronograf, zaměřený na životní styl

Ředitel marketingu společnosti Carl F. Bucherer Uwe Liebminger říká: „Manero Central Counter jsou kreativním doplňkem naší kolekce chronografů zaměřených na životní styl, například nově představených Manero Flyback 40 mm, kolekce Heritage BiCompax Annual nebo hodinek Patravi TravelTec. Nadchnou cestovatele, outdoorové nadšence, současné městské dobrodruhy a všechny, kteří oceňují inovativní, vysoce výkonné hodinky.“

Design, který oslavuje aktivní styl v outdooru

Hodinky Carl F. Bucherer Manero Central Counter mají pouzdro z nerezové oceli o průměru 42,5 mm s nápadnou černou DLC lunetou. Hodinky jsou umístěny na zeleném hybridním pryžovém řemínku a mají poutavý černý číselník s efektem slunečních paprsků se zelenými detaily, které dokonale doplňují zelený řemínek. Jsou to skvělé hodinky pro aktivní generaci, která miluje moderní design a švýcarskou hodinářskou dokonalost.

Vysoce výkonný chronograf

Hodinky Carl F. Bucherer Manero Central Counter pohání automatický strojek CFB 1967 s chronografem, který má kromě běžné vteřinové ručičky i mimořádně užitečné minutové počítadlo. S dvanácti černými indexy potaženými vrstvou Super-LumiNova®, je číselník čitelný za všech světelných podmínek. Prezentovaný model na černo-olivově zeleném hybridním pryžovém řemínku s kartáčovanou texturou, je vyrobený v sérii omezené na 188 kusů pro celý svět.

Přejít nahoru