Longines Record Heritage, první chronograf ve této kolekci

Klasická kolekce Record je symbolem hodinářské odbornosti značky okřídlených přesýpacích hodin. Prostřednictvím své nové kolekce Record Heritage Longines plně vyjadřuje svou charakteristickou dokonalost a nadčasovou eleganci. Hodináři značky, mistři v měření času, dnes doplňují tuto kolekci o nový chronograf s výraznou vintage estetikou.

Record Heritage v jednoduchém kulatém pouzdře z oceli o průměru 40 mm a tloušťce pouhých 13,80 mm, má leštěnou a lehce zkosenou lunetu, která obklopuje mírně klenuté safírové sklo pokryté několika vrstvami antireflexního povlaku.

Hodinky Longines Record Heritage s koženým řemínkem

Číselník je matně černý, elegantní zlaté arabské číslice označují sudé hodiny, zatímco jemné indexy značí liché hodiny. Absence datumového okénka umožňuje vyniknout sekundovému subčíselníku umístěnému na 3. hodině a 30minutovému subčíselníku umístěnému na 9. hodině.

Detail číselníku

Stupnice otáčkoměru je pro lepší viditelnost umístěna na vnější straně číselníku. Již vylepšený těmito estetickými vlastnostmi je vintage duch Record Heritage posílen tenkými obdélníkovými posunovači.

Silikonový vlásek pohání exkluzivní strojek Longines, který je antimagnetický. Tento kalibr je certifikován COSC, což zaručuje jeho přesnost a spolehlivost. Je viditelný přes průhlednou zadní stranu pouzdra a pohání štíhlé ručky ve tvaru zlatého listu.

Longines Record Heritage průhledné dýnko

Nové hodinky Record Heritage jsou dostupné s ocelovým náramkem nebo hnědým koženým řemínkem s ecru prošíváním. Elegantní styl, pečlivá povrchová úprava a technická dokonalost znamenají, že budou vypadat stejně dobře jak na pánském, tak na dámském zápěstí.

Hodinky Longines Record Heritage s kovovým náramkem
Přejít nahoru