Altman AZ, Luxusní hodinky, briliantové šperky na zakázku, servis

Hodinářský

Servis

...a mnoho
dalších služeb

nic

Hodinářský a zlatnický servis

Naše specializovaná hodinářská dílna je vybavena nejmodernějšími hodinářskými přístroji a splňuje ty nejpřísnější kritéria požadovaná od vysokých hodinářských značek. Naši hodináři mají certifikaci na opravy švýcarských hodinek:

Carl. F. Bucherer
Jaermann & Stübi
TAG Heuer
Bell & Ross
a Victorinox

Hodinářské opravy jsou často velice nákladné a trvají dlouhou dobu. V mnohých případech jsou pouze důsledkem nevhodným zacházením s hodinkami.

Zakázková výroba

Chcete udělat radost svým blízkým unikátním šperkem či doplňkem? Nechte si poradit od profesionálních zlatníků. Společnost Altman disponuje vlastními zlatnickými dílnami se zkušenými mistry zlatníky, kteří Vám rádi a ochotně poradí s výrobou šperku na zakázku. Můžete si šperk sami navrhnout a výsledný design jen doladit se zkušeným odborníkem v naší dílně. Když se jedná o nákup něčeho tak intimního, jako je šperk, a chcete si na jeho výběru nechat opravdu záležet, výroba šperku na zakázku je pro vás tím nejlepším řešením.

Prodej hodinek a šperků

V našich prodejnách si můžete vybrat z mnoha značek a kolekcí.

Váš email:

Vaše heslo:

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook
Obnovit heslo

Nemáte ještě účet?

Registrujte se!

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky.
  • Přístup k bonusovým materiálům.
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první.
Chci se zaregistrovat

Obnova zapomenutého hesla

Váš email:
Odeslat

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla emailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.

OK
loading
Načítám data