Novinka od Longines – Mini DolceVita

Mini DolceVita: Elegance v nejmenším detailu

Mini DolceVita směle oznamuje svůj příchod. Tyto moderní šperkové hodinky pro dynamické ženy vyjadřují nadčasový styl každým detailem.

Klasický styl a estetické variace. Mistrovské dílo, které stejnou měrou vyjadřuje tichý luxus a současnou eleganci značky Longines. Modely Mini DolceVita jistě najdou odezvu u dynamických žen, které přitahují úchvatné hodinky, jež dokonale doplní jakoukoli stylovou volbu.

Rodokmen

Mini DolceVita má působivý rodokmen. Hodinky byly inspirovány legendou Longines vytvořenou v roce 1927 a samozřejmě původní kolekcí DolceVita z roku 1997. Tato kolekce vyvolala dnes již známý slogan: „Elegance is an attitude“ a model Mini DolceVita tento příběh aktualizuje pro novou generaci.

Všechny hodinky z kolekce Mini DolceVita mají obdélníkové pouzdro z nerezové oceli o rozměrech 21,50 x 29,00 mm a jsou poháněny vysoce přesným quartzovým strojkem L178. Jsou vodotěsné do 30 metrů.

Maurice Lacroix se vrací k hodinkám AIKON Automatic, klasickému modelu, který byl poprvé uveden na trh v roce 2018, a pojímá je v paletě veselých odstínů inspirovaných létem. Každá reference obdržela motiv číselníku Clous de Paris, který je prezentován v matném provedení. Tato druhá povrchová úprava jemně zmírňuje bujnost letních odstínů číselníku a přináší tak mimořádně elegantní vzhled.

Výrazné moderní barvy

Kolekce Mini DolceVita byla vytvořena v působivé škále barevných variant a konfigurací. Šest nových modelů je vybaveno diamanty lemujícími pouzdro. Čtyři modely s diamanty byly vytvořeny ve výrazných módních barvách – klidné modré, květinově růžové, mátově zelené a slonovinově bílé.

Nová řada Mini DolceVita zahrnuje také pět modelů s nápadnými, ale decentními pouzdry bez diamantů. Můžete si vybrat mezi náramkem z nerezové oceli se 198 články s motýlkovým zapínáním nebo černým a červeným řemínkem z aligátora.

Každý model Mini DolceVita je silným vyjádřením elegance a italského sladkého života, který je s kolekcí spojován již dlouho. Nejenže jsou tyto úchvatné šperkové hodinky postaveny na bohatém dědictví, jsou to také nekompromisně moderní modely pro dynamické, temperamentní ženy.

“Elegance is an attitude. Of course it is!”
Jennifer Lawrence, Longines Ambassador of Elegance

        Přejít nahoru