Hodinářský servis Altman

Naše specializovaná hodinářská dílna Altman je vybavena nejmodernějšími hodinářskými přístroji a splňuje ta nejpřísnější kritéria požadovaná od vysokých hodinářských značek. Na naše hodináře se můžete spolehnout - mají dlouholeté zkušenosti včetně školení a certifikátů na opravy švýcarských hodinek a jsou připraveni kromě odborné opravy hodinek i kompetentně pomoci s vašimi dotazy či diagnostikou.

Co dokážeme opravit?

Nezůstane jen u výměny baterie. V hodinářském servisu Altman do posledního šroubku rozebereme strojek, komponenty vyčistíme a promažeme, potřebné díly vyměníme a hodinky seřídíme. Poradíme si s výměnou řemínku, lunety nebo poškrábaným sklíčkem. Zkrátka dáme hodinkám péči, kterou si zaslouží.

Jak dostat hodinky do servisního centra?

Hodinky je možné přinést osobně na jednu z našich prodejen, nebo poslat na adresu: Hodinářský servis Altman AZ, s.r.o., Prešovká 2, 301 00 Plzeň.

Servisujeme tyto značky:

Poptejte hodinářský servis nebo zavolejte pro konzultaci.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Bližší informace o souborech cookies a podmínkách jejích používání najdete zde.