Altman | O Nás

Altman

Punc elegance

Když budujete firmu a doufáte, že možná přežije i vás a že ji třeba i budete moci předat další generaci, je nutné, abyste svou prací žili a především ji měli rádi. My jsme měli to štěstí, že můžeme pracovat s nejkrásnějšími a nejušlechtilejšími objekty, které snad existují.

Martin Altman

Majitel společnosti

Tradice | Altman

Rodinná firma
klenotnictví a hodinářství Altman

Rodinná firma klenotnictví a hodinářství Altman byla založena před třiceti jedna lety v Chebu. Výběr lokace vycházel ze skutečnosti, že Altmanovi z těchto končin pochází. Firma procházela různými stupni vývoje a momentálně se stav usadil na třech prodejnách. Dvou v již zmiňovaném Chebu a jedné v západočeské metropoli v Plzni.

Získání plzeňské nemovitosti byl jeden ze šťastných počinů Altmanových, jelikož v této budově na rohu náměstí Republiky naproti pěší zóně se již v dobách minulých nacházela prodejna Klenotů. Po rozsáhlé rekonstrukci byla v roce 2005 otevřena zcela nová prodejna, rozkládající se na dvou podlažích nemovitosti. Díky luxusnímu sortimentu, a to jak šperků, tak i hodinářských značek vysoké švýcarské hodinařiny, se stala jednou z nejluxusnějších prodejen nejen v Plzni, ale i v západních Čechách.

Firma disponuje kromě obchodních míst i zlatnickými a hodinářskými dílnami. Jelikož manželé Altmanovi jsou sami zlatníci, je jasné, že se snaží svůj obor hýčkat a vybavují své dílny nejmodernějšími technologiemi a dbají na vysokou úroveň svých zlatnických mistrů.

Stejně tak velkou pozornost a péči věnují hodinářským dílnám, které, jsou vybaveny nejmodernějšími hodinářskými přístroji a splňují ta nejpřísnější kritéria požadovaná od vysokých hodinářských značek.

Plzeňský Zlatnický dům momentálně prochází další velkou rekonstrukcí, která je sice ještě schovaná cizím zrakům, ale ve výhledové době projde i stávající viditelná část proměnou a především zvětšením prodejní plochy o další patro. Tři patra Klenotnického domu v Plzni, na finále rekonstrukce se těší nejenom Altmanovi, ale doufají, že tuto snahu ocení hlavně jejich klienti.

Krásné šperky a dokonalé hodinky věhlasných značek

Přijďte nás navštívit do třech našich showroomů v Plzni a Chebu.

Prodejny

Zlatnický servis

Prodej a servis světových značek

 

Výroba na zakázku
Profesionální obsluha
Odborný a rychlý servis
Bezkonkurenční nabídka celého sortimentu
Při registraci čerpání klientských výhod