Altman | O Nás

Altman

Punc elegance

Když budujete firmu a doufáte, že možná přežije i vás a že ji třeba i budete moci předat další generaci, je nutné, abyste svou prací žili a především ji měli rádi. My jsme měli to štěstí, že můžeme pracovat s nejkrásnějšími a nejušlechtilejšími objekty, které snad existují.

Martin Altman

Majitel společnosti

Tradice | Altman

Rodinná firma
klenotnictví a hodinářství Altman

Rodinná firma klenotnictví a hodinářství Altman byla založena před dva a třiceti lety v zcela západním cípu Čech, v Chebu. Výběr lokace vycházel ze skutečnosti, že Altmanovi z těchto končin pochází. Firma procházela různými stupni vývoje a momentálně se stav usadil na třech prodejnách. Dvou v již zmiňovaném Chebu a jedné v západočeské metropoli v Plzni.

Získání plzeňské nemovitosti byl jeden ze šťastných počinů Altmanových, jelikož v této budově na rohu náměstí Republiky naproti pěší zóně se již v dobách minulých nacházela prodejna Klenotů. Po rozsáhlé rekonstrukci byla v roce 2005 otevřena zcela nová prodejna, rozkládající se na dvou podlažích nemovitosti. Díky luxusnímu sortimentu, a to jak šperků, tak i hodinářských značek vysoké švýcarské hodinařiny, se stala jednou z nejluxusnějších prodejen nejen v Plzni, ale i v západních Čechách.

Firma disponuje kromě obchodních míst i zlatnickými a hodinářskými dílnami. Jelikož manželé Altmanovi jsou sami zlatníci, je jasné, že se snaží svůj obor hýčkat a vybavují své dílny nejmodernějšími technologiemi a dbají na vysokou úroveň svých zlatnických mistrů.

Stejně tak velkou pozornost a péči věnují hodinářským dílnám, které, jsou vybaveny nejmodernějšími hodinářskými přístroji a splňují ta nejpřísnější kritéria požadovaná od vysokých hodinářských značek.
A můžou se pyšnit že si je zvolili za svůj certifikovaný servis hodinářské značky jako je Breitling, Tag Heuer nebo Longines.

Plzeňský Zlatnický dům momentálně prochází poslední fází velké rekonstrukce, jejíž zásadní proměna tkví především ve zvětšení prodejní plochy o další patro. Tři patra Klenotnického domu v Plzni.
Tímto svým počinem se počinem se plzeňské Klenotnictví a Hodinářství Altman stalo největší prodejnou svého sortimentu v Čechách. Na úplné finále rekonstrukce se těší nejenom Altmanovi, ale doufají, že tuto snahu ocení hlavně a především jejich klienti.

Krásné šperky a dokonalé hodinky věhlasných značek

Přijďte nás navštívit do třech našich showroomů v Plzni a Chebu.

Prodejny

Zlatnický servis

Prodej a servis světových značek

 

Výroba na zakázku
Profesionální obsluha
Odborný a rychlý servis
Bezkonkurenční nabídka celého sortimentu
Při registraci čerpání klientských výhod