Altman | Hero image

Opasky MontBlanc

Uvažujte o opascích nejen v rámci jejich praktické funkce pro držení kalhot, ale i jako o estetickém doplňku, který celý outfit dokáže pozvednout na úplně jinou úroveň. Pásky v naší nabídce spojuje vysoká řemeslná kvalita a špičkové zpracování. Investujte do sebe nebo svých blízkých i v tomto doplňku.

Celkem nalezeno 10 položek

opasek Classic Line

MontBlanc

7 450 Kč

opasek Classic Line

MontBlanc

6 900 Kč

opasek Horseshoe

MontBlanc

6 350 Kč

opasek Horseshoe

MontBlanc

6 900 Kč

opasek Square

MontBlanc

6 350 Kč

MontBlanc Cut Mat Ruthenium-Coated Pin Buckle

MontBlanc

9 350 Kč

opasek Horseshoe

MontBlanc

6 350 Kč

MontBlanc 3 Rings Motif Cut-Out

MontBlanc

7 450 Kč

opasek 3 Rings Motif

MontBlanc

7 200 Kč

opasek Revolving Oblong

MontBlanc

7 200 Kč

O značce MontBlanc

Vznik společnosti se datuje do roku 1906, kdy ji založili bankéř Alfred Nehemias a inženýr August Eberstein a začali vyrábět plnící pera. O 4 roky později registrovali obchodní značku „Montblanc“ a o další tři vytvořili logo značky – hvězdu používanou dodnes. Jméno společnosti odkazuje na nejvyšší horu Evropy, což symbolizuje touhu po výrobě produktů té nejvyšší kvality a špičkového řemeslného zpracování. V roce 1997 byla založena společnost Montblanc Montre S.A. ve městě Le Locle, které je srdcem švýcarského hodinářského průmyslu. Soustředila se přitom na udržení filozofie značky, a to mistrovského řemesla a uspokojení vysokých požadavků kladených na hodinky Meisterstück. V roce 2007 firma obohatila svojí nabídku hodinářských strojků vytvořením institutu Minerva de Recherche en Haute Horlogerie at Villeret ve Švýcarsku. Tím zároveň získala bohaté zkušenosti malé manufaktury Minervy, která vyráběla strojky od roku 1858.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Bližší informace o souborech cookies a podmínkách jejích používání najdete zde.