EDOX SkyDiver 38 Date Automatic

Edox SkyDiver 38 Date Automatic – Formovaný minulostí, vytvořený pro současnost.

Švýcarský výrobce hodinek Edox rozšiřuje svou rodinu odolných sportovních hodinek o další vynikající hodinky SkyDiver 38 Date Automatic. Hodinky SkyDiver 38 Date Automatic, které ctí dědictví klasických modelů Edox navržených pro výsadkáře a armádu v 60. a 70. letech minulého století, kombinují to nejlepší ze dvou světů – nesmlouvavou funkčnost potápěčských hodinek a styl a estetiku přesných pilotních hodinek.

Krásné pouzdro, černý číselník, výrazné indexy, velká korunka a klenuté safírové sklíčko odolné proti poškrábání věrně odrážejí hodinky SkyDiver navržené společností Edox v 60. letech 20. století. Černý číselník odráží přesné přístroje, které kdysi doprovázely dobrodruhy zdolávající zemi, moře nebo vzduch – výzvy Fly, Drive a Dive, které hodinkám Edox do puntíku vyhovují. Materiály a nová velikost současných hodinek SkyDiver o průměru 38 mm jsou však čistě z 21. století. Vojenský styl prochází přímo DNA hodinek SkyDiver, od polomatné povrchové úpravy číselníku až po masivní zadní stranu pouzdra hrdě zobrazující znak výsadkové jednotky.

Hodinky SkyDiver 38 Date Automatic doplňují svou robustní vojenskou atmosféru o praktické funkce pro každé dobrodružství, ať už na souši, na moři nebo ve vzduchu, včetně keramické lunety odolné proti poškrábání a vodotěsnosti do 300 m.

Ručičky a indexy jsou potaženy béžovou vrstvou Super-LumiNova, což je další vintage prvek, a na třech hodinách je také okénko data. Hodinky SkyDiver pracují s vojenskou přesností díky automatickému strojku Edox Calibre 80, který vyrábí švýcarský specialista Sellita. Ručně montované hodinky mají pečlivě zpracované pouzdro z ušlechtilé oceli, které krásně kompenzuje pevný náramek. Tato zcela nová velikost pouzdra přichází také s barevnějšími kombinacemi a obrací se k novému unisex publiku.

Hodinky SkyDiver 38 Date Automatic svým moderním charakterem posilují průkopnického ducha dobrodružství, který společnost Edox provází od jejích počátků. Popusťte uzdu svému dobrodružnému duchu s novými hodinkami Edox SkyDiver.

Přejít nahoru