Tissot Seastar Wilson WNBA

Tissot, Wilson a WNBA ve spolupráci uvádějí na trh první oficiální hodinky WNBA.

Na oslavu exponenciálního růstu ženského basketbalu dnes společnosti Tissot, Wilson a WNBA oznámily spolupráci na dvou nových hodinkách z limitované edice, které představují první oficiální hodinky v historii ligy. Vytvoření dvou nových 40mm hodinek Tissot Seastar Wilson® WNBA zdůrazňuje švýcarské hodinářské a časoměrné zkušenosti společnosti Tissot, inovativní a oficiální basketbalový míč Wilson a také kulturní vliv WNBA.

Nová kolekce hodinek vytvořená pro fanoušky WNBA a basketbalové fanatiky

První hodinky svého druhu Tissot Seastar Wilson® WNBA Powermatic 80 a Tissot Seastar Wilson® WNBA Quartz zahrnují speciální funkce přizpůsobené nejnadšenějším fanouškům basketbalu, včetně:

  • Výrazných bílých a oranžových detailů, které jsou celosvětově uznávány jako identita značky WNBA.
  • Hodinky se dodávají s vyměnitelnými oranžovými a bílými řemínky vyrobenými z oficiálního basketbalového materiálu Wilson WNBA, Evo-NXT Premium Composite Material.
  • Řemínky lze vyměnit jednoduchým vyjmutím a zasunutím – není třeba navštěvovat hodinářství ani používat žádné nástroje. Tento flexibilní a vysoce komfortní přístup ke konstrukci hodinek je klíčovým prvkem pro zajištění všestrannosti a použitelnosti.
  • Tissot jako oficiální časoměřič NBA a WNBA aplikoval také speciální funkci na lunetě – otočná luneta obsahuje 24sekundový čas střelby. (Zásadním pravidlem basketbalu je tzv. pravidlo 24 sekund. To určuje, že útočící tým, tedy ten, který má v danou chvíli míč pod kontrolou, má čas 24 sekund na to, aby jej hodil na koš. Pokud se tak nestane, jedná se o porušení pravidel a tým míč ztrácí. Měření 24 sekund se zastaví až ve chvíli, kdy se míč dotkne obroučky koše nebo košem propadne.)
  • Na zadní straně hodinek jsou vyobrazeny značky Tissot, Wilson a WNBA a basketbalový míč WNBA Wilson®.

Tato spolupráce hrdě doplňuje řadu Seastar a představuje speciálně navrženou edici v rámci stávajících 40mm modelů. edice obsahuje dva exkluzivní modely: jeden poháněný strojkem Powermatic 80, který nabízí půvab a ceněnou mechaniku spojenou s automatickými hodinkami, a druhý vysoce kvalitním quartzovým strojkem Swiss Made, známým svou přesností a spolehlivostí.

Verze Powermatic se vyznačuje černým kruhovým kartáčovaným číselníkem a lunetou, na rozdíl od modelu Quartz, který má tyto prvky v bílé barvě.

Hodinky jsou ideální pro ty, kteří hledají sportovní, ale přitom výrazný doplněk, který zaručuje technickou dokonalost. Název Seastar odráží jejich vodotěsnost až do 30 barů (300 metrů/1 000 stop), přičemž lepší viditelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje technologie Super-LumiNova® na ručičkách a indexech.

Přejít nahoru