Oblíbené modely hodinek Certina

Hodinky Certina patří na našem e-shopu mezi ty vůbec nejoblíbenější kousky, především díky jejich elegantnímu designu, kvalitnímu zpracování a ceně. Jaký model byste si vybrala vy?

DS Action Lady Diamonds C0320512208600

Elegantně a přitom cílevědomě si jdou za svým. Pokud tím nepopisujeme jen tyto hodinky, ale i vás,  nebo ženu, kterou chcete obdarovat, věnujte svou pozornost právě těmto skvostům DS Action Lady  Diamonds od věhlasné švýcarské značky Certina.

Ocelové stříbro a oranžově-zlaté prvky s černým ciferníkem a diamanty z těchto hodinek dělají  designový mistrovský kus. Teplo a chlad, ostrost a jemnost tvarů je ten pocit, co vás osloví jako první.  Pak se zaměříte na detail.

Tři malé diamanty na pozici dvanácté hodiny. Výrazná korunka kopírující  detail prolínající se páskem. Ostré ručičky a indexy ukazující čas naprosto přesně. A datumovka ve  stylovém rámečku. Neříká se jim akční lady pro nic za nic. 

Z technických specifikací je dobré zmínit quartzový typ strojku, odolné safírové sklíčko s anti-reflexní  vrstvou a jejich vodotěsnost do 200 metrů. Navíc pouzdro i náramek z oceli s PVD úpravou zajišťují  zvýšenou mechanickou i chemickou odolnost a nabízí nádherný dlouhotrvající lesk.

Těmito hodinkami získáte praktického i elegantního společníka pro všední den, ale i společenské  události. Záleží jen na vás, kam se s nimi vypravíte.

Prohlédněte si hodinky DS Action Lady Diamonds C0320512208600

DS Action C0328512208700

Hodinky mají muži prostě padnout. Jak pocitově, vizuálně, tak mechanicky a osobnostně. A volba  typu DS Action od renomované švýcarské značky Certina rozhodně nebude špatným krokem výběru.

Ocelové pouzdro a náramek přináší pocit sebedůvěry. Detaily v ciferníku, lunetě, korunce, v řemínku  dodávají osobitost barvou oranžového zlata ladícího k pokožce. Zároveň je pozornost očí poutána  k dokonalým detailům vyvolávajícím kontrast na černo-šedivém ciferníku.

Ať už je to číslo dvanáct,  kruhový bod pod důmyslně černě ohraničenou datumovkou, precizní vteřinová ručička zasahující až  k lunetě, nebo komplementární design indexů a hodinových ručiček.

Hodinky s quartzovým strojkem mají safírové sklíčko s anti-reflexní vrstvou a rozhodně jim nevadí ani  styk s vodou, neboť jsou kategorizovány jako potápěčské a vodotěsné do 200 metrů. PVD úprava  oceli poskytuje větší chemickou a mechanickou odolnost a stálost.

Hledáte-li doplněk, který vám bude dobře sloužit jak do společnosti k obleku, tak pro volný čas, nebo  pro jakoukoliv jinou „akci“ – Certina DS Action by rozhodně mohly zdobit i vaše zápěstí.

Prohlédněte si hodinky Certina DS Action C0328512208700 na e-shopu.

DS-1 Big Date Powermatic 80 C0294261104100

Čím víc se na ně díváte, tím jsou zajímavější. A nechcete přestat. Popisujeme hodinky, nebo  konkrétního muže? Lze to i spojit. Luxusní kousek DS-1 Big Date Powermatic 80 od známé švýcarské  značky Certina se rozhodně hned tak neokouká, a o svém nositeli taktéž hodně vypoví.

Designově jsou propracované do každého detailu. Kombinace kvalitní lesklé a matné oceli v náramku  i pouzdře ve spojení s ciferníkem v barvě temné noční oblohy, stříbrnými indexy na číselníku a ručičky  ve tvaru kopí a mečů, ohraničená datumovka s velice čitelným obsahem (odtud i název: Big date)  z nich dělají ideálního společníka ke každodennímu nošení, ale spolehlivě přitáhnou žádoucí  pozornost i při událostech vyžadujících oblek či smoking.

Dodáme snad už jen, že jsou to hodinky automatické se strojkem ETA Powermatic a 80 hodinovou  rezervou chodu. Sklíčko je safírové s anti-reflexní vrstvou a vodotěsné jsou do 100 metrů. 

Vyzkoušejte si u nás, jak vám padnou. Nechte se jimi oslnit.

Prohlédněte si hodinky Certina DS-1 Big Date Powermatic 80 C0294261104100 na e-shopu.

DS Podium GMT C0344551603701

Spousta detailů, které hned tak neomrzí. Hledáte pánské hodinky, které vám pomohou podtrhnout vaši osobnost? Podívejte se s námi na DS Podium GMT od proslulé švýcarské značky Certina.

Chladné ocelové pouzdro, safírové sklíčko s anti-reflexní vrstvou a příjemný hnědý kožený řemínek  jsou základem pro tento hodinkový skvost. Odtud dál ale už nic není tak jednoduché. 

Pozornost upoutá výrazný ukazatel časových zón na levé straně. Samotný ciferník, korunka i luneta  zůstávají stříbrné, avšak číslice a rozmanité indexy, ručičky i rámeček datumovky mají barvu  oranžového zlata. To vše je doplněno signaturou výrobce a technickými specifikacemi.

K tomuto elegantnímu kousku, který se hodí pro všední, ale oblekové příležitosti, doplníme už jen to,  že mají quartz strojek a voděodolnost v kategorii do 100 metrů. 

Rozhodně vás nezklamou. Přijďte si je vyzkoušet a přesvědčte se sami.

Prohlédněte si hodinky Certina DS Podium GMT C0344551603701 na e-shopu.

DS Podium Chronograph 1/10 SEC  C0344171603701

Precizní, elegantní, všestranný. Hledáte-li hodinky pro takového muže, nebo jste-li jím vy sám,  podívejte se s námi na krásu a funkce DS Podium Chronograph 1/10 SEC od renomovaného výrobce  Certina ze Švýcarska, a třeba objevíte svůj nový vysněný kousek.

Uhlazený styl hnědého koženého řemínku ve spojení s chladným ocelovým pouzdrem, až stříbrně  lesklou lunetou a oranžově zlatými detaily nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o luxusní  výrobek, který se hodí nejen pro motoristické a sportovní nadšence, ale chybu s ním neuděláte ani ve  společnosti k ladícímu obleku. 

To nejzajímavější se skrývá uvnitř ciferníku a na něm. Charakteristické funkce tachymetru a  chronografu doplňují ciferník s výraznými číslicemi, indexy, alpha-ručičkami a extrémně úzkou  vteřinovou ručičkou, jak je u motoristických hodinek vyžadováno. Datumovka se designově  přizpůsobila a leží na pozici čtvrté hodiny.

Ještě lze doplnit, že hodinky jsou v kategorii vodotěsnosti do 100 metrů, mají quartz strojek a odolné  safírové sklíčko s anti-reflexní vrstvou. Dáte jim šanci na své ruce?

Prohlédněte si hodinky Certina DS Podium Chronograph 1/10 SEC C0344171603701 na e-shopu.

DS-8 Moon Phase C0334571608100

Minimalistická stylová klasika, a přitom tak nevšední. I tak by se daly shrnout vlastnosti pánských  hodinek DS-8 Moon Phase od věhlasného švýcarského výrobce Certina. Nahlédněte s námi do jejich  temně podmanivé krásy. 

Ocelové pouzdro i korunka, kde se střídá lesklá a matná část, vše doplněno kvalitním hnědým  koženým řemínkem. Co vás ale upoutá na první pohled, je výrazný tmavý ciferník, na kterém  ve spodní části naleznete ukazatel fází měsíce. Datumovka je opticky vnořená do pozadí, což však jen  dává vyniknout indexům místo číslic a stejně designově laděným ručičkám. 

Z technických specifikací můžeme zmínit odolné safírové sklíčko s anti-reflexní vrstvou, quartzový  strojek a kategorii voděodolnosti do 100 metrů.

Tyto elegantní hodinky se hodí nejen pro oblekové příležitosti, ale poslouží vám i jako každodenní  společník, který hned tak neomrzí a dokáže zaujmout i beze slov.

Prohlédněte si hodinky Certina DS-8 Moon Phase C0334571608100 na e-shopu.

Tak jaké hodinky od Certiny si vyberete vy?

Přejít nahoru