Oblíbené dámské modely hodinek Tissot

Značka Tissot byla založena v roce 1853 ve švýcarském městě Le Locle. Na začátku hodinky exportovali do USA, od roku 1858 do Ruska. A teď jsou dostupné po celém světě.

Hodinky Tissot jsou oblíbené především díky své kvalitě, zajímavému designu a ceně. Pokud hledáte dostupný luxus, jste u Tissotu správně.

Flamingo T0942101611100

Čisté minimalistické a elegantní provedení, které v sobě nese nespočet fascinujících detailů. I tak by se daly popsat tyto dámské luxusní hodinky Flamingo švýcarské renomované značky Tissot. Samotné ocelové pouzdro v sobě nese nečekaný designový prvek, kde se doplňují dva otočené půlkruhy a jejich propojení obohacuje stylová korunka. Čistý a ničím nenarušovaný tvar kruhu a rovných čar se opakuje i v ciferníku, který upoutá zejména svou perleťovou strukturou. Safírové sklíčko zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také skvělé optické vlastnosti.

Na ciferníku jsou prosté indexy s kruhovým základem – v podobě zjednodušeného obrysu Slunce, dále název značky odkazující na její dlouhotrvající historii, a velice střízlivá datumovka ve spodní části ciferníku.

Stříbrnou nadčasovost doplňuje kožený řemínek, který z tohoto provedení dělá stylový kousek pro příležitostné i všední nošení, kdy díky quartz strojku máte přesnost zajištěnou i bez natahování. Kvůli voděodolnosti v kategorii do 50 metrů byste se však měli pro bezproblémový chod hodinek vyhnout většímu styku s vodou.

Pokud hledáte design, který rozhodně hned tak neomrzí a nevyjde z módy, tento kousek by pro Vás mohl být tím pravým. Vyzkoušejte si jej na vašem zápěstí.

Podívejte se na hodinky Tissot Flamingo T0942101611100 na e-shopu.

Lovely Square T0581091605600

Černé čtvercové dámské hodinky pro jedinečnou osobnost. Aneb: hledáte minimalistický, nevšední a elegantní kousek, který vás současně nezklame ani při každodenním nošení? Tak by vás Lovely Square od známé švýcarské značky Tissot při výběru neměly minout.

Nezvyklé ocelové pouzdro dává těmto hodinkám jejich název: půvabný čtverec. A opravdu tím je. Temně černý ciferník však rozsvěcují indexy ve tvaru třpytivých kamínků a nevšedním detailem jsou i paprsky vyplňující kraje ciferníku. Dvě stříbrné ručičky doplňují už jen značky výrobce. Černo-ocelové provedení stylově doplňuje černý kožený pásek. Bezúdržbový quartzový strojek a odolné safírové sklíčko jsou nepostradatelné prvky tohoto kousku, který je v kategorii voděodolnosti do 30 metrů, a tedy je lepší jej nevystavovat přímému styku s vodou.

Přesvědčte se, že čtvercový netypický design bude slušet i vašemu zápěstí. Příležitost pro jejich nošení se jistě najde. Nebo si jí jednoduše vytvořte.

Podívejte se na hodinky Tissot Lovely Square T0581091605600 na e-shopu.

Flamingo T0942102211101

Zlatá, stříbrná a perleťová. Pokud milujete tuto kombinaci barev, dámské hodinky Flamingo od švýcarské značky Tissot spojily vše nádherné do luxusního mechanického skvostu právě pro vás. Pouzdro i náramek s PVD úpravou znamená, že do oceli byla na molekulární bázi doslova „vpita“ vrstva, díky které jsou hodinky mnohem odolnější a navíc chráněné před korozí (působením např. potu) a vysokým teplotám, a navíc získaly nádhernou barvu a lesk.

Na perleťovém podkladu vyniká ze střízlivých zlatých indexů a kruhu zjednodušený obrys Slunce, který doplňují tři zlaté ručičky. Kromě znaků výrobce je na ciferníku ještě velice jemná datumovka ve spodní části. Stříbrný design z okrajů náramku můžete najít i na korunce a v lunetě hodinek a dělají z nich klasický
doplněk, který pomíjivým trendům hned tak nepodlehne. Quartzový strojek, safírové sklíčko a kategorie voděodolnosti do 30 metrů z těchto hodinek dělají ideální doplněk pro výjimečné události, ale neztratí se i k elegantnějšímu outfitu pro všední den.

Podívejte se na hodinky Tissot Flamingo T0942102211101 na e-shopu.

T-Race Chronograph Lady T0482172701700

Sportovní, elegantní, a přitom tak své. Luxusní hodinky T-Race Chronograph Lady od vyhlášené značky Tissot ze Švýcarska – jsou určené pro ženy, které se nebojí být samy sebou. Jsou svébytné. I to by se dalo říct o motoristických a sportovních skvostech, které mají funkce – ale i styl. Bílá, ocelově stříbrná a zlatě oranžová se mísí ve vyvážené kombinaci.

Ocelové pouzdro s PVD úpravou zajišťuje hodinkám ochranu před mechanickým i chemickým poškozením, a zároveň nabízí designovou kombinaci, která se hned tak nevidí.

Quartzový strojek spolehlivě pohání nádherné časové ručičky, ale tento kousek se na svém bílém ciferníku pyšní zejména motoristickými funkcemi jako jsou chronograf a tachymetr. Datumovka je k nalezení na pozici třetí hodiny. Znaky výrobce (kromě ciferníku) najdete i na ochraně korunky. Kvalitní silikonový řemínek, odolné safírové sklíčko a vodotěsnost do 100 metrů z nich dělá společníka i pro aktivní životní styl, ale rozhodně je nemusíte sundávat ani ke společenskému oděvu. Jistě to není nastavení každé ženy. Ale té, které ano, by tyto hodinky rozhodně neměly chybět.

Podívejte se na hodinky Tissot T-Race Chronograph Lady T0482172701700 na e-shopu.

Tradition Lady T0632103711700

Netradičně tradiční. Hledáte-li luxusní hodinkový skvost, který vás upoutá svou (ne)všedností, pak by dámské hodinky Tradition Lady od švýcarského výrobce Tissot pro vás mohly být tím pravým. Je na nich něco zvláštního. Jak moc jsou jednoduché a vkusné, tak poutají pozornost k tomu prohlédnout si je znovu. A znovu. Elegantní ocelové pouzdro v oranžově zlaté barvě s PVD úpravou hodinky dělá mechanicky i chemicky odolnější. Stejně tak korunku.

Ale perleťově bílý ciferník, na kterém jsou nevšední indexy ve tvarech malých kopí, stejně jako hodinové ručičky, jen potvrzují, že výrobce si potrpí na přesnost, detail a kvalitu provedení. Výrazně designový kožený řemínek celý kousek nádherně doplňuje. Kromě datumovky na pozici třetí hodiny na ciferníku naleznete signatury výrobce. Samozřejmostí je quartzový strojek, odolné safírové sklíčko a voděodolnost do 30 metrů, což z nich dělá vytříbený kousek na příležitostné i každodenní nošení.

Jsou tak sofistikované, že se musíte podívat ještě jednou. Pozornost, kterou si jistě zaslouží hodinky, ale hlavně vy.

Podívejte se na hodinky Tradition Lady T0632103711700 na e-shopu.

A jaké padly do oka Vám?

Související články

Přejít nahoru