Klenotnický dům v Plzni

Věděli jste, že se Plzeň může pyšnit šperkařskou raritou? Už po generace naleznete prodej klenotů na stále stejném místě, a to přímo v srdci historického centra města. Navíc pod jednou střechou objevíte klenotnictví, zlatnictví, hodinářství a zároveň i dílny těchto mistrů ve svém oboru, kteří patří pod rodinnou firmu se šperkařskou tradicí – Altman.


Pokud se rozhodnete pro nákup něčeho tak intimního a hodnotného, jako jsou šperky, nebo luxusní náramkové hodinky, jistě budete chtít i ten nejlepší poskytovaný servis a prostředí, které vám internetoví poradci v e-shopech nikdy nemohou poskytnout. Když se navíc propojí široký, exkluzivní a kvalitní sortiment s nadstandardním pro-zákaznickým přístupem v místech, kde se nachází i odborníci na servis a zakázkovou výrobu, věříme, že nákupu u nás nebudete litovat.

Ikona západních Čech

Než se společnost Altman stala ikonou západních Čech v oblasti šperků a hodinek, měla před sebou dlouhou cestu. Z klenotnické prodejny v Chebu expandovala mimo jiné do domu se šperkařským a hodinářským duchem v Plzni. Firma je stále rodinnou záležitostí. Nechceme konkurovat nadnárodním společnostem a pouze přeprodávat zboží. Přístup byl od počátku jasně daný – poctivě podnikat, zdokonalovat se, poskytovat skvělý servis a věřit, že to všechno zákazníci ocení.

A povedlo se. Od svého založení v roce 1992 si nejen díky serióznosti jednání a kvalitě služeb předávanému z generace na generaci uchováváme přízeň zákazníků. Každý obchůdek má navíc svou historii a unikátní klientelu, včetně známých osobností. Dvoupatrovou prodejnu s vlastní zlatnickou dílnou pro zakázkovou výrobu a se zlatnickým a hodinářským servisem naleznete v Plzni na adrese Prešovská 338/2, což je rohový dům naproti pěší zóně přímo na Náměstí Republiky u Katedrály svatého Bartoloměje. Rozlohou patří prodejna k jedněm z největších se stejným sortimentem v Čechách a zajisté největší v Západočeském kraji. K tomu navíc prochází momentálně rekonstrukcí, která je sice skrytá před zraky zákazníků, ale nebude trvat dlouho a klenotnický dům slavnostně bude otevírat ještě jedno prodejní podlaží navíc, čímž dosáhne svou rozlohou primátu.

Soustředíme se na luxus

V rodinné firmě Altman se soustředíme na luxusní zboží, a proto jednou z našich priorit je, aby prostředí poboček tento pocit reflektovalo a zákazníci byli spokojeni a cítili se po všech stránkách co nejlépe. Jen tak budou odcházet s příjemnými pocity, a o to raději se také vracet a naší firmu doporučovat.

Proto považujeme za nutný osobní přístup ke každému zákazníkovi perfektně proškoleným personálem ve všech směrech – od nejrůznějších vlastností klenotů až po specifika mechanických náramkových hodinek s rozmanitými funkcemi.

I limitované edice

Vytříbené kolekce zaručují, že je z čeho si vybírat. Navíc reagujeme na trendy a jejich vývoj. Dokážeme zajistit i speciální a limitované edice vysněných hodinek. Na zakázku vznikají také jedinečné zásnubní a snubní prsteny, nevšedně vyhlížející náušnice nebo brože s nejrůznějších materiálů a drahých kamenů.

Specializovaná hodinářská dílna má kromě potřebného vybavení, znalostí a zkušeností navíc i certifikaci na opravy švýcarských hodinek Carl. F. Bucherer, Jaermann & Stübi, TAG Heuer, Bell & Ross a Victorinox.

Portfolio hodinářských značek je široké, a tak si nenechte ujít ani renomované švýcarské skvosty vyráběné pod jmény: Breitling, Baume & Mercier, , Raymond Weil, Longines, Rado, Maurice Lacroix, manufaktura Frederique Constant, nebo mladou značku Bell & Ross s alternativním přístupem.

Mnohem víc naleznete v jedné z našich poboček. Nenechte si však ujít unikátnost klenotnického domu v Plzni a neváhejte se na nás obrátit i v případě zakázkové výroby nebo servisu. Na značku Altman se můžete spolehnout.

Související články

Přejít nahoru