Nové fashion minimalistické šperky

jednoduchosti je krása. Minimalismus si svou nadčasovostí a univerzální elegancí nachází čím dál více příznivců. Chcete znát důvody, proč se třeba jen protentokrát nechat ovlivnit trendy, a proč vůbec není těžké si tyto jedinečné šperky zamilovat?

Jednoduché linie, geometrické tvary, střízlivé zdobení, ale silný motiv, který dokáže být nositelem příběhu. To vše jsou znaky minimalistických šperků. Projevují se na prstenech, náušnicích, náramcích i přívěscích.

Osvěžení outfitu

Jsou vhodné pro denní nošení, kdy napomáhají dotvářet a osvěžit váš běžný outfit. Zároveň zvládnou podtrhnout vaši jedinečnost a krásu i při slavnostní příležitosti, kde neodvedou zraky všech od důležitějších prvků, a naplňují rčení o tom, že méně je mnohdy více.

Neznamená to, že masivní statement náhrdelník už nemá své využití, pouze to, že jeho každodenní nošení by ohrozilo jeho výjimečnost. Pokud však zvolíte například minimalistické náušnice, budou se hodit k večerní róbě, ale dodají půvab i při denním nošení, například do zaměstnání.

Investujte do kvality

Čisté zpracování při využití nejrůznějších materiálů podtrhuje jemnost a nenápadnost nestrhávajíce na sebe hlasitou pozornost. Provedení bývají velice nadčasovou záležitostí, a proto se vyplatí investovat do kvality.

Jak minimalistické šperky nosit?

Zmíněné vlastnosti nabádají ke kreativitě a objevování nových možností kombinování šperků, jejich vrstvení (doporučujeme různou délku řetízků, což je praktické pro rozmotání, ale hlavně všechny originály esteticky vyniknou) a propojování, například více přívěsků, prstenů či náušnic dohromady. Z několika mála prvků tak vznikne nový originální model. Nebojte se u náušnic ani asymetrie v případě, že máte více dírek v uchu. Jednoduché motivy k tomu vybízejí.

Kombinace materiálů

Stejně tak se neobávejte ani kombinací materiálů. Inspirujte se bohémským stylem a vyzkoušejte své náramky z drahých kovů propojovat s textilními či koženými, a s minerálními či skleněnými korálky. S jemným provedením a jasným cílem lze velice obtížně sklouznout k přeplácanosti.

Tyto typy šperků se také díky své variabilitě hodí jako ideální dárek. Nejen široký výběr je sázka na jistotu. Pokud znáte oblíbený materiál a barvu šperků obdarované/ho, můžete poselství nebo speciální význam vložit do něčeho tak intimního, co bude mít člověk neustále u sebe.

Rozhodněte se i vy pro doplnění šperkovnice o minimalistické skvosty, které svou rafinovaností podtrhují punc elegance.

Související články

Přejít nahoru