Proč nakupovat luxusní hodinky u našich odborníků?

Luxusní hodinky nenakupujete každý den. Ať už jako dárek pro své blízké, nebo pokud si chcete dopřát některé sobě pro radost. Nastíníme vám výhody individuální péče našich asistentů z poboček.

Nespoléhejte jen na internet

Přestože v dnešní době je snadné sehnat na internetu spoustu informací, pořád jich nebudete mít tolik a o všech potřebných detailech, jako lidé, kterým denně procházejí ty nejluxusnější modely pod rukama. Navíc i ta lidská zkušenost je mnohem větší. A když se do jednoho spojí poradce pro vhodný typ, estét v oblasti materiálů i odborník na všechny funkce a údržbu, pravděpodobně najdete své vysněné hodinky, které vám budou vyhovovat ve všech zamýšlených ohledech.

Prodejce luxusních hodinek se od jiného maloobchodníka v mnohém liší. Přeci jen i jeho prodávaný artikl v sobě spojuje praktičnost doplňku mnoha funkcí; estetický prvek s důmyslným designem; precizně zpracovaný mechanický přístroj a elegantní statusový symbol.

Osobní přístup je základ

Pravděpodobně by vás neuspokojilo, že hodinky jsou hezké, moc vám sluší, a když jsou švýcarské, jsou nejlepší. Potřebujete osobní přístup, kdy vám budou důkladně ukázány všechny funkce, popsána historie značky a představeny jedinečné inovace. Zasluhujete si vědět, jak dodržovat pravidelné prohlídky i údržbu, aby vám hodinky opravdu vydržely desítky let. Protože tento prodejce má zboží, které dokáže fungovat po staletí, a tak i ví, jak je na tu dobu udržovat funkční.

Co od prodejce můžete očekávat?

  • zná historické milníky dané značky, které často byly zásadní pro celý hodinářský průmysl a umí je dávat do souvislostí (luxusní hodinářské firmy fungují více než 100 let);
  • má důkladné znalosti materiálů využitých pro všechny části luxusních hodinek, a to včetně nejrůznějších povrchových úprav;
  • dokáže vysvětlit rozdíly mezi mechanickým strojkem hodinek a strojkem poháněným baterií, včetně kombinace obou typů;
  • samozřejmě rozumí i nejrůznějším komplikacím, které mohou nastat, ale vyzná se v přesnosti strojků, rezervách chodu a výdržích baterií;
  • ví, jak provádět pravidelnou údržbu, kde a jak hodinky opravit, a kde zajistit náhradní řemínky a náramky;
  • navíc samostatně zvládá veškeré postupy týkající se aktivace garančních karet, vyřízení tax-free, vrácení DPH, vystavení účtenky, reklamace a další obchodní úkony.

Co potřebuje vědět od vás?

Bylo by dobré znát, jak nejčastěji trávíte čas, ale i to, co vás zajímá. Vztah s prodejcem vám otevírá příběh vašich budoucích hodinek. A tak je pro prodejce důležité poznat, jaká/ý jste i to, co vás baví.

Jaké provozujete sporty, co máte za koníčky, které filmy a hudba se vám líbí. Protože nadšenému aviatikovi tak může doporučit model s odkazem k letectví nebo přímo s funkcemi pro letce. U vášnivé turistky lze nabídnout funkce teploměru, kompasu, barometru i jiných užitečných vychytávek.

Můžete mít stejné hodinky, jako má váš oblíbený hrdina či hrdinka z filmu, nebo takové, které mají historii plnou vývojových milníků ve stejných letech jako vy.

Když prodejce ví, jak budou hodinky využívány, může vám sdělit výhody a nevýhody daných modelů. Protože i aktivní sportovec se zamiluje do vkusného mechanického chronografu, ale bateriový se mu bude lépe udržovat. Zároveň pokud má člověk problémy s pravidelností, i k mechanickým hodinkám s automatickým nátahem lze přikoupit automatický natahovač, nebo zvážit bateriové varianty, které se po pár dnech nenošení nezastaví

Prodejce si je vědom, že váš blízký vztah k hodinkám jim zaručí lepší péči než jen jako statusovému symbolu vhodnému na reprezentativní jednání. Hodinky si nakonec vyberete sám/sama. Ale když váš luxusní kousek budete moct prezentovat i jeho osobním příběhem, dotvoří se teprve ten punc elegance.

Související články

Top Scroll to Top