Altman | Hero image

Hodinky Carl F. Bucherer Heritage

Hodinky Carl F. Bucherer Heritage jsou kolekcí, která představuje jeden z mnoha vrcholů společnosti a vzdává hold bohaté tradici švýcarského výrobce hodinek z Lucernu. Značka Carl F. Bucherer buduje své hodinářské know-how již od roku 1888. Najdeme zde model Heritage BiCompax Annual jež kombinuje nadčasový elegantní design s moderní sofistikovaností. Tyto modely podtrhují 130 let zkušeností značky ve světě hodinařiny. Hodinky Carl F. Bucherer Heritage si nachází své fanoušky a uživatele po celém světě díky svému jedinečnému vzhledu a komplikacím.

Celkem nalezeno 2 položky

Heritage Bicompax Annual

Carl F. Bucherer

Heritage

172 800 Kč

New

Heritage BiCompax Annual Lucerne

Carl F. Bucherer

Heritage

176 800 Kč

New

O značce Carl F. Bucherer

Historie značky se váže k roku 1888, kdy Carl F. Bucherer založil zlatnictví a hodinářství Bucherer ve švýcarském Lucernu. Jeho dva synové pokračovali ve stopách svého otce, jeden se vyučil zlatníkem a druhý hodinářem. V roce 1919 vydává první dámské hodinky ve stylu Art Deco a dále se zabýval výrobou různých typů hodinek a sportovních chronografů. Velikou změnu prodělala značka v roce 2001, kdy bylo rozhodnuto výrobu hodinek odloučit do samostatné firmy Carl F. Bucherer, která převzala veškerou výrobní tradici hodinek z roku 1919. Manufaktura je umístěna ve městě Sainte-Croix. Jedním z milníků novodobé historie jsou v roce 2008 hodinky s kalibrem CFB A1000. Dnes jsou v nabídce modelové řady Heritage, Manero, Patravi, Adamavi, PathosAlacria. Každá z řad má své unikátní postavení v nabídce. Manero jsou nadčasově klasické elegantní hodinky. Patravi představuje spojení tradičního hodinářského řemesla a technologických novinek. Adamavi zase vysoce kvalitní spojení hodinářství a šperků. Pathos si hraje s barvami použitých kovů a vzhled doplňují šperky. Poslední modelová řada Alacria jsou spíše šperkem než hodinkami, jsou totiž bohatě zdobené klenoty a diamanty.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Bližší informace o souborech cookies a podmínkách jejích používání najdete zde.